Strona główna » Dokumenty » Publiczny wykaz danych o środowisku i jego ochronie » Komunikat o Obwodowych Komisjach Wyborczych

Komunikat o Obwodowych Komisjach Wyborczych


Informacja

Burmistrza Pogorzeli

o składach Obwodowych Komisji Wyborczych

w wyborach do Parlamentu Europejskiego

zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009r.

 

Obwodowa  Komisja Wyborcza Nr 1 w Pogorzeli

Imię i nazwisko                Funkcja

 

  1. Dorota Gol   - przewodnicząca
  2. Marek Fengler - z-ca przewodniczącej                                                                  
  3. Krystyna Kaniewska - członek
  4. Grażyna Siama           - członek
  5. Kamil Domański        - członek                                                       
  6. Dorota Kaniewska    - członek
  7. Olena Fahner             - członek                      

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Bułakowie

       Imię i nazwisko               funkcja                                  

 

      1.  Bożena Durak  - przewodnicząca              

      2.  Izabela Szklanna – z-ca przewodniczącej

      3  Jan Pachurka  - członek

4. Henryk Leśniak - członek                                               

5. Karolina Miedzińska- członek                                        

6. Krystian Pluciński  - członek                                          

7. Ewa Dorczyk    - członek                                                   

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kromolicach

 Imię i nazwisko              funkcja

 

1.      Krzysztof Goliński - przewodniczący

2.      Dorota Goździcka – z-ca  przewodniczącego

3.      Tadeusz Brylewski - członek                                  

4.      Jan Jaśniak - członek                                 

5.      Jakub Kaniewski - członek                                     

6.      Sławomir Walczak - członek                                  

7.      Katarzyna Krystek - członek                                  

 

        Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Pogorzeli

         Imię i nazwisko                               funkcja

 

1.      Marlena Kalbarczyk - przewodnicząca

2.      Maria Mikołajczyk – z-ca przewodniczącej

3.      Emilia Nowacka - członek

4.      Justyna Pazoła - członek

5.      Dorota Miedzińska - członek

6.      Marlena Siama-Lurc- członek

7.   Maria Klauza - członek                                                                            




Informacje powiązane:




Typ dokumentu: Publiczny wykaz danych o środowisku i jego ochronie
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Jerzy Hejduk
Informację wprowadził: Jacek Andraszak
Opublikowany dnia: 2009-05-29
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-05-29
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie




Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.











Valid XHTML 1.0 Transitional