Strona główna » Dokumenty » Uchwały Rady » Uchwała Nr VI/ 34 /2011 Rady Miejskiej w Pogorzeli z dnia 29 marca 2011r. w sprawie zgłoszenia sołectw: Łukaszew, Bułaków i Kromolice do uczestnictwa w Programie „Wielkopolska Odnowa Wsi” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Uchwała Nr VI/ 34 /2011 Rady Miejskiej w Pogorzeli z dnia 29 marca 2011r. w sprawie zgłoszenia sołectw: Łukaszew, Bułaków i Kromolice do uczestnictwa w Programie „Wielkopolska Odnowa Wsi” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Numer uchwały: 34
Numer sesji: 6
Rok: 2011

Na podstawie art. 18 ust. 1 Ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 z póź. zm. ) uchwala się co następuje:

§ 1

Wyraża się wolę zgłoszenia sołectw: Łukaszew, Bułaków i Kromolice do uczestnictwa w Programie „Wielkopolska Odnowa Wsi” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.

§ 2

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pogorzeli


§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia


UZASADNIENIE


Jednym z warunków uczestnictwa w Programie „Wielkopolska Odnowa Wsi”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich jest podjęcie przez Radę Gminy uchwały o zgłoszeniu sołectwa do Programu.
W związku z powyższym wywołano niniejszą uchwałę.
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Uchwały Rady
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Anna Fahner
Informację wprowadził: Jacek Andraszak
Opublikowany dnia: 2011-03-29
Wprowadzony do BIP dnia: 2013-02-04
Ilość zmian wpisu: 1 - pokaż poprzednie wersje


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional